| Decebal1998 a întrebat:

Fetelor, dacă ați ieși la o plimbare prin natură într-o zi frumoasă de vară alături de un bărbat de care vă place iar acesta v-ar propune să faceți sex la marginea unui lac, pe iarbă, pe o pătură într-un loc ferit de ochii altora. Cum vi s-ar părea?

Răspuns Câştigător
| floareaalbastraa25 a răspuns:

Exagerezi mult si bine. daca ai fi indragostita pana peste cap ai gandi altfel.
si daca o faci cu iubitul tau, nu este o curva, curva e cu totul si cu totul altceva.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza, cu obsesii de 2 lei...

O fata nu va accepta niciodata asta.
Poate o curva ordinara ar aceepta, dar numai daca o platesti.

| danaieladaniela a răspuns (pentru Violleta2022):

Mama....calmeaza-te.
De unde și până unde o fata/femeie este curva daca accepta o asemenea propunere?
Este ceva romantic

| Violleta2022 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Ce vezi tu romantic in a face sex in public, fiindca marginea lacului este un loc public, unde ai toate sansele sa te vada cineva sau sa te prinda politia?

| Decebal1998 explică (pentru Violleta2022):

Ești proastă rău, rău de tot...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Decebal1998):

Ia de invata mai copilas cum sa te comporti cu o fata, ca ramai un ***, pe viata!

| floareaalbastraa25 a răspuns (pentru Violleta2022):

Exagerezi mult si bine. daca ai fi indragostita pana peste cap ai gandi altfel.
si daca o faci cu iubitul tau, nu este o curva, curva e cu totul si cu totul altceva.

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru @CristiDinBucuresti
(aparent acest individ ma ignora pentru ca nu suporta crudul adevar)

Eu cred ca ai ceva probleme mentale serioase daca tu crezi ca femeile sunt doar dupa bani. Daca tu ai avut parte doar de cele care voiau sa-i fi sugar daddy, poate problema e la tine.
Esti doar un incel, nimic mai mult.
Baiatul (sau fata) a pus o intrebare simpla la categoria potrivita, ce cauti tu sa-ti bati joc de el (sau ea) si sa-i spui ce sa faca si sa mai fi si sexist crezand ca stii ce vor femeile cu adevarat.

| helpforyou a răspuns:

Surprinsa si magulita.

| helpforyou a răspuns:

Faci cumva o propunere subtila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un obsedat, sexul in natura se lasa cu amenda de la politie, asa ca lasa fanteziile si du-te la muncă, femeile cauta bani barbati cu bani, daca nu ai bani te evită ele vor plimbare in natura cu decapotabila, cu merțanul, vor restaurante cluburi de fițe terase nu sa o plimbi pe jos sa i chioraie mațele de foame sa nu ai bani nici de un covrig dar vrei sex, fa ti singur l@ba

| floareaalbastraa25 a răspuns:

Interesant