| Cscern a întrebat:

Fetelor, dacă voi ați fi foarte atrase de un bărbat și ați ieși cu el la o plimbare de seară în parc, iar el v-ar săruta și v-ar spune să-i faceți oral, ați face asta? Ați mai avut vreo experiență de acest gen în trecut?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nota 10 pentru întrebare

| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva este doar in imaginatia unui obsedat sexual, ca-n realitate nici o fata cu capul pe umeri nu ar accepta asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Alea pe care le cauti tu sa-ti faca oral sunt curve/prostituate de pe soseaua de centura sau de la bordeluri cu proxeneti, unde mergi si platesti ca sa ti se faca sex de care vrei tu.

| just4ubr2015 a răspuns:

Invit-o pe violetta ca ea adora sa faca asta

| Allhambra a răspuns:

E simplu, încerci și testezi.
Dacă acceptă, poți fi convins că e jartea. laughing

| dariaflorina a răspuns:

Daca este iubitul meu, da, daca nu, nu as accepta niciodată. Și în parc trebuie sa faci asta Intr un loc super retras încât chiar sa fii acoperita, sa nu te vadă absolut nimeni dar cel mai simplu într-o cameră de hotel sau oriunde altundeva.

| jorgedoliu465 a răspuns:

Da! Am experimentat, dar doar cu taxa

| DmvV a răspuns:

Intr un parc niciodata nu as face, este public. Daca mi ar cere asta intr o camera unde suntem doar noi, da as face dar sa fie reciproc.
Indiferent de cat sunt de atrasa, sa fie doar un barbat simplu si nu iubitul/sotul meu, nu i as face si nici nu l as lasa sa imi faca.