| TristulCongelat a întrebat:

Fetelor de ce nu ne băgați în seama și pe noi ăștia mai timizi?
De ce așteptați doar abordate?
Unde e egalitatea dintre sexe?

Răspuns Câştigător
| Danny28 a răspuns:

Pentru că ele vor doar băieți răi și violenți. Ăia le excită din toate punctele de vedere, cei timizi le plictisesc.

| RAY a răspuns (pentru Danny28):

Fii serios, nu de asta nu stau fetele si din cauza aspectului fizic neatragator

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca erai frumos te abordau si fetele,nu e vorba ca vor violenti,nebuni, pur simplu voi vreti fete frumoase dar sunteti urati, ai dat msj la fete urate, nu, tu vrei una blonda cu ochii albastri hot, numai vb de grasi care vor fete slabe, uitati-va ma la fetele urate

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu-i normal ca fetele sa iasa la vanatoare....de aceea sunteti barbati, ma rog, aia care sunteti.
Ceilalti care sunteti papa-lapte veti fi toata viata singuri, daca nu invatati sa deschidezi gura, sa fiti politicosi si sa faceti complimente si avansuri unei fete, practic va autoeliminati.

| TristulCongelat explică (pentru Violleta2022):

Cica"vanatoare"
Pai unei fete nu trebuie sa ii dai de înțeles ca vrei o relație cu ea indiferent dacă și ea vrea, ea nu trebuie sa știe ca ai vreo intenție de a o aborda sau a avea o relație cu ea.
Probabil întâi trebuie sa fie prieteni o perioada lunga, ceea ce nu exista,, prietenie între un băiat și o fata", deci șansele de a forma o relație cu o fata sunt 0. Sunt foarte multe secrete pe care le ascund femeile și cu care nu aș vrea să îmi bat capul să le aflu...

| TristulCongelat explică (pentru Violleta2022):

Avansuri nu ai cum să faci unei fete din cauza că fata își va da seama ca vrei sa o abordezi și te vei alege cu o eliminare brusca din preajma ei.
Ce complimente sa facem unei fete?
Ăștia de le pupă în cur nu se aleg decât cu respingeri din partea femeilor fiindcă ele au deja 500 mesaje de la mulți barbati care le fac complimente și m-ai câștigat iese băiatul care este diferit și o ia pe fată altfel, nu știu, sa fie ironic mai bine.
Nu mai suntem în anii 89 ca să meargă complimentele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru TristulCongelat):

Eu nu stiu pe ce lume traiesti tu baiete, dar ai o gandire de misogin.
halal educatie ai primit!

| TristulCongelat explică (pentru Violleta2022):

Argumente?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil esti urat si neinteresant.
Cu mine se bagau in seama fete, cand eram timid.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In Romania absolut tot ce aici e o mare bataie de joc incepand cu oamenii, orasele si locurile.
In Romania totul e o mare bataie de joc.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Romania e o tara plina de panarame si handicapati nu ai nimic bun ce sa inveti de la nimeni, toti sunt la fel, simplu spus asta e tara.

| Crackman a răspuns:

Nu o sa vezi

| IceRope a răspuns:

Cu nick-ul ăla al tău doar un macrou congelat te va băga în seamă.

| inhalingbag a răspuns (pentru IceRope):

Gianina? ce faci aci bre?, inapoi la muncă in fermă!

| IceRope a răspuns (pentru inhalingbag):

Ce-a făcut? ROFL

| LonelyGuy07 a răspuns:

Mergeti frate la curve asta va fi singura solutie pentru 75% din barbati in viitorul apropiat ca vreti sa footeti sau sa nu o luati razna

| Raspundebine1 a răspuns:

Iubita mea e femeie si mi-a zis ca ii place sa fie dominata, poate d-asta, a zis ca nu i-ar fi placut de mine daca eram submisive si breedable

| georgeSexGuru a răspuns:

Bai tristul meu congelat trebuie sa fii barbat adevarat sa ii citesti si sa simti energia sexuala a femeii ca sa poata fi interesata de tine daca nu te bagi an seama si tu si nu stie de existenta ta nu ai ce sa ii faci se duce la ala care o baga in seama crede-ma ca stiu eram exact ca tine pana sa ajung sa fiu sex guru, sfatul meu este sa prinzi curaj pentru ca femeile adevarate au nevoie de barbati curajosi! 1