| anonim_4396 a întrebat:

Voi va bagati primii in seama cand va place de cineva/vreti sa obtineti ceva de la cineva sau asteptati sa fiti bagati in seama?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma bag in seama, nu astept sa ma bage in seama. Imi place sa rad cand cineva vrea sa imi dea de inteles ca vrea atentie de la mine, Daca nu vorbeste poate sa se strambe cum vrea pentru ca eu ii rad in fata pana imi da lacrimile

| Ofiintă a răspuns:

Nu, altminteri își pierde farmecul de început.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Mă bag prima în seamă. Aștept să am un moment de tupeu și dau înainte ((=

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, normal, daca are rost. Nu e treaba femeii sa se bage in seama in scopurile la care te referi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu astept.

| Adrian5575 a răspuns:

Eu din pacate fac parte din categoria celor care asteapta. Pierzi foarte multe lucruri in viata in felul acesta, mai ales oameni.

| Lamar a răspuns:

Ma bag in seama imediat. In stil "garoi" daca-i nevoie.