| SubAnestezie a întrebat:

Fetelor, e adevărat că voi când sunteți la ovulație sunteți involuntar atrase de băieții pe care în mod normal îi considerați răi, nesimțiți, aroganți? Cercetătoarele au denumit acest fenomen ca fiind *ipoteza schimbării ovulative*, mai exact, cică femeile când sunt în perioada fertilă ele tind să fie mai mult atrase de bărbații de care în mod normal ar fi îngrozite...
E adevărat? happy

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Da! E adevărat! Şi tu şti că e adevărat! De ce mai pui întrebări retorice?
Faci sondaj? Mergi în parc.