| Mirceadumb a întrebat:

Fetelor/doamnelor ce va atrage cel mai mult la un barbat si va face sa il doriti? conteaza atat de mult inaltimea. nu de alta eu am doar 1.73. si incep sa cred ca nu prea am sanse...Conteaza atitudinea?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aspectul ingrijit, curatenia mainilor si a hainelor si pantofilor, manierele, formele de adresare, atitudinea, zambetul, simtul umorului si bunatatea, daca sunt prezente, pot face minuni!
Nu uita sa ai mare grija sa nu iti miroasa gura sau subtiorile! Manichiura scurta si curata, spre impecabil!
Success!

| RAY a răspuns:

Inaltimea ta e ok, conteaza aspectul fizic nu doar inaltimea, prima impresie e aspectul fizic apoi personalitatea

| 6Anonim9 a răspuns:

Si eu am 1.73 ✋

| Ecaterina2016 a răspuns:

Având 1.62 cm mereu am vrut ca un barbat sa fie inalt. Dar dacă a fost doar înalt și la restul a fost pe minus...crede-mă nu contează înălțimea. Iar tu nu ești mic la 1.73 cm.Ai o înălțime medie.

| kavasaki99 a răspuns:

Am 1.77