| Mirceadumb a întrebat:

Fetelor/doamnelor ce cautati la un barbat? care sunt primele lucruri care va fac sa va placa acel barbat? PS:. cat de importanta este inaltimea? eu am 1.73

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea complexat de inaltimea ta care este una normala pana la urma.

| ash87 a răspuns:

Diud, importanta e starea pe care o ai, nu inaltimea; orice stare ai avea, sunt persoane care o gusta; Mai bine te gandesti ce cauti tu de la o fata, ca sa fii tu cel care alege! Si. standarde cat mai inalte iti doresc!