| NeacșuFlaviuss a întrebat:

Fetelor, este adevărat că după primul contact sexual, vă îndrăgostiți lulea de băiatul care va dezvirginat?

11 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Oh da, lulea e putin zis!

| RAY a răspuns:

Este trist sa afirmi asa ceva, sexul nu are nici o legatura cu iubirea, daca pentru tine sexul inseamna iubire inseamna ca esti imatur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te îndrăgostești de el pentru cum te ****?
Dacă te **** unu pentru prima oară nu înseamnă că este alesul inimii. Iubirea înseamnă mai mult decât sex.

| GHoST013 a răspuns:

Nu este neaparat adevarat dar in majoritatea cazurilor sentimentele cresc exagerat de mult deoarece este primul si i te-ai oferit, este un moment important din viata ta pe care l-ai impartit cu el si bla, bla, bla romante si filozofii din astea.

| DrGoogle a răspuns (pentru GHoST013):

Esti fata?

| GHoST013 a răspuns (pentru DrGoogle):

Nu, dar spre deosebire de tine aparent sunt in stare sa ii ofer un raspuns logic si rational decat sa pun intrebari aiurea care incearca sa fie amuzante.

| DrGoogle a răspuns (pentru GHoST013):

Am intrebat doar, intrebarea incepea asa : " Fetelor..."

| RAY a răspuns (pentru DrGoogle):

Pret de 6 saptamanii cu toti am fost fetite

| domnuleu23 a răspuns:

Daca face sex cu tine inseamna ca deja este indragostita de tine, daca nu o satisfaci deloc o sa strici ceea ce ai construit pana acolo, daca ai grija cu ea si o faci sa se simta foarte bine, are orgasm sau mai multe, da, o sa indeagosteasca destul de tare. Orgasmul exista tocmai pentru a apropia doua persoane.

| CorinaXLR8 a răspuns:

Nu este adevărat, primul bărbat din viata poate rămân in gândul tău doar atâta, ca a fost primul.Pe cine îți va vrea inima lângă tine zi de zi, sa ai grija de el, sa ii fie bine, sa îl simți lângă tine..acela te va face sa îl iubești la nebunie.

| Ayuzaua572 a răspuns:

Pai in cazul meu da rolling on the floor