| Gonzalezs a întrebat:

Fetelor, este adevărat că fetele care nu sunt implicate într-o relație, atunci când ele ies în cluburi, își iau în geantă o pereche de chiloți și prezervative? Câte fete din 10 credeți că fac lucrul acesta atunci când merg la discotecă?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ca alea cu chilotii in poseta le agati daca scoti cheia de audi/bmw si apesi de la 1 km, se vad avariile si se deschid usile. Atunci vine cu tine sa isi foloseasca un prezervativ

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam 3 din 10.

| RAY a răspuns:

Eu nu va inteleg intrebarile,daca femeia nu face sex cu tine e curva,daca face sex cu tine e fata usoara iar e curva, mereu aveti ceva de comentat,intrebare misogina, lipsita de bun simt, educatie, barbati determina ca fetele sa fie curve, ei avand o relatie se da la altele apoi urla ca toate sunt la fel

| OldSoul a răspuns (pentru RAY):

Tu esti singur si din cate tin eu minte tot tu lasa-i sa se inteleaga ca ele sunt curve, pentru ca se uita doar la frumusete si doar la banii rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru OldSoul):

Raspunsul nu are legatura cu mine

| OldSoul a răspuns:

Sa zicem 5/10, pentru ca alte 3 nu poarta deloc lenjerie, si altele doua o uita acasa.

| SG1995 a răspuns:

Destul daca nu vor o sarcina nedorita sau vreun bts.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce întrebare e asta? Cam 3-4 din zece, după părerea mea de băiatbig grin