| MrBoogie a întrebat:

E adevarat ca fetele care sunt implicate intr-o relatie serioasa isi doresc 3 lucruri de la partenerul lor: bani, sex si afectiune? Sincer acum, voua fetelor, ce baiat va doriti si ce v-ar placea sa va ofere?

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

He he daca fata te iubeste cu sinceritate atunci nu-i va pasa absolut deloc de situatia ta materiala, restul sunt prefacute care iti fura banii si dupa se duc la altul neavand deloc regrete.
O fata chiar daca nu o spune doreste in special afectiune si sinceritate happy, restul numai conteaza.

17 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Banii nu au valoare. Vreau un băiat care să îmi demonstreze că îi pasă de mine, să ofere încredere şi siguranţa zilei de mâine.Şi când spun matur, mă refer să nu alerge după fusta mamei.Sex? Sexul e de plăcere. Când iubeşti persoana de lângă tine, toate trăirile sunt mult mai intense şi plăcerea mai mare.Afecţiune? Da.Cât cuprinde.Aş vrea ca un băiat să îmi ofere afecţiune, încredere şi siguranţa zilei de mâine.

| DNSK a răspuns:

Eu imi doresc doar 2 lucruri de la partenerul meu: afectiune si stabilitate emotionala. Banii ii facem impreuna daca e sa fie ceva in viitor. Iar sexul cred ca intra si el in categoria afectiune

| adrykiba a răspuns:

Bani nu neaparat dar ne place sa primim cate unmic cadou, afectiune pe primul loc, intelegere si respect.Sexul si el este important, doar ii o relatie serioasa.
Mie mi-ar place un barbat care stie ce vrea de la viata, sa fie matur la minte, atent cu mine, sa nu ma minta si sa fie cat de cat ordonat.Nu mi-ar place unu care trebuie sa ii spun eu mereu ce ii de facut, nu am nevoie de copil ci de un barbat.

| Vvistula a răspuns:

Poate aici raspund fetel cu bun simt si cele care nu isi doresc bani, da bani sunt o ispita dar eu nu cred ca o sa vina una sa spuna da eu vreau bani atat numai vreau altceva sa fim seriosi aici toti raspund frumos nun neaparat sincer, e un site unde trebuie sa ajuti un om si sa ii dai speranta.

| RAY a răspuns:

Pai fara banii ce ai?
totul porneste de la banii si cum i folosesti, iar acea femeie daca doreste un viitor langa un barat logic ca vrea unu bogat, sti cum e ca femeia ele vor totul pe tava nu sa traga cu tine de la zero cel putin asa observ poate ma insel nu stiu
iar cu sexul se pot lipsi de el daca au confort, afectiunea o cumperi cu banii, vezi tu ori cum o pornesti tot vei realiza ca scopul vietii sunt banii, in trecut scopul era hrana, acum sunt banii tot acolo suntem acum milioane de ani, masculul mai frumos, bogat are parte de mai mule femele valabil si la cimpanzei

| Azµre a răspuns:

Cele 3 lucruri pe care o fată cu capul pe umeri și le va dori sunt :
-Sinceritate
-Înțelegere
-Respect
Și de aici rezultă dragostea pentru persoana de lângă tine.

În rest despre ceea ce vorbești tu, deja alea sunt femei pe interes și anume bani, mașină, sex mai puțin, dacă se poate cu altul, și afecțiunea este doar de fațadă. Acele fete nu-și doresc decât banii tăi, mașina ta și cum spuneam sex cu altul nu cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate spun ca banii nu au importanta dar de fapt si doresc.
In general o femeie doreste bani iar daca nu este satisfacuta se duce la altul, afectiune gaseste si dinaia.

| Demonull a răspuns:

Nu.fetele implicate intr or elatie vor asa. BANI SI BANI SI...BANI.si sex daca se poate cu altii...

| blueheart a răspuns:

Imi doresc sinceritate, iubire, tandrete. Banii ii faci cu timpul daca nu-i ai, dar iubirea si sinceritatea nu le poti castiga cu bani. Poate doar falsitate, minciuna etc. Prefer sa am iubire adevarata decat sa fiu inconjurata de bani.

| BlackEyedGirl a răspuns:

As vrea sa ma iubeasca, sa stie cum sa mi-o arate, imi doresc de la el sa imi ofere intelegere si respect, sa aiba incredere in mine si eu in el.

| WildDream a răspuns:

Banii nu ma intereseaza. Sexul este parte a unei relatii deci are si el o importanta, pentru unii mai mare pentru altii mai mica. Afectiune da, cred ca orice fata isi doreste asta din partea persoanei iubite. Alte lucruri pe care eu una le doresc sunt respectul, sinceritatea si fidelitateawinking

| kx123 a răspuns:

Eu una nu am nevoie de sex, sunt virgina. Afectiunea sa stii ca este cel mai important lucru dintr-o relatie!

| onasis1961 a răspuns (pentru kx123):

Păi dacă esti virgină de ce răspunzi la această întrebare!

| kx123 a răspuns (pentru onasis1961):

De mere. Ce iti pasa. Hai ca deja exagerezi. Verifici fiecare raspuns al meu si il comentezi ca un hater. Lasa-ma in pace!

| XyYx a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza situatia materiala. Vreau sa iubesc si sa fiu iubita. Atat. Nu vreau sex. Vreau dragostehappy
In legatura cu banii, daca iubesti si esti iubit le poti face pe absolut toate! Impreuna, in doi, cu intelegere si sprijun reciprochappy

| lulutza13 a răspuns:

Si eu raman la cele doua si adaug sinceritatea si respectul.Banii se fac impreuna.

| uRsuLetS18 a răspuns:

Mie una mi-ar place la baiatul cu care as avea o relatie serioasa sa nu ma minta, sa fie doar al meu, sa ma iubeasca, sa fie in stare de orice pentru mine cum as fi si eu pentru el, sa-mi dea atentie, sa-mi acorde cat mai mult timp posibil, etc. Nu ma intereseaza nici daca are bani, nici masina, nici nimic. Si cunosc foarte multe fete, unele prietene de ale mele care sunt exact cum ai scris tu mai sus.