| Marcelino a întrebat:

Fetelor, imi puteti spune ce tip de baieti preferati? Rebeli si Duri?
Sensibili si Amabili? Fitzosi si cu bani? sau Sensibili si Funny in acelasi timp?big grin Daca stiti alte feluri le puteti spunethumbs up
Si aici ma refer la comportament si caracter, nu la aspect.

Răspuns Câştigător
| Elyxx a răspuns:

Pai prefer baietii sensibili, nici f rebel dar nici pampalaulaughing, sa stie sa se comporte ca o fata, glumetzhee hee iar, din punctul meu de vedere, nu cont banii, ci sufletul:X

20 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

O combinatie intre toate.
As vrea sa aiba o fire de artist:X
Sa fie romantic si foarte amabil, sa stie sa se poarte in societate
:X
ah

| anaid a răspuns:

Pai...sa fie rebel, sensibil, amabil, poate putin fitos si... politicoshappy

| anaid a răspuns:

Defapt...camil...sunt solohappy

| Victoria a răspuns:

Nu stiu cat e de bine sa fie sensibil, asta poate inseamna 2 lucruri: ori romantic si atent, ori emotiv; si nu mi-ar place deloc a doua varianta. Prefer sa aiba un caracter puternic, sa fie sociabil, descurcaret si putin nebun in sensul pozitiv.

| Sapphire a răspuns:

Sensibili, funny si amabili. love struck

| Crs a răspuns:

Rebel
si sensibil si amabil si funny
sa stie sa se poarte cu mine si sa imi ofere atentie
iubitor
sa ma alinte
si de ce nu sa aiba si bani happy
vad ca nici o fata nu a spus nimic de bani, dar sa fim serioase fetelor happy v-ati combina cu un rupt de foame? toate va dati ranite ca nu vreti baieti cu bani... dar banii conteaza si ei intr-o anumita masura... banii influenteaza hainele. si cred ca toate vreti un barbat care stie sa se imbrace. toate vreti scoase in oras. poate ca nu in fiecare zi, dar din cand in cand, da! :-J

| Roxy a răspuns:

Ciao:*
Pai sa fie rebel, dur si funny...Sa fie exact ca minebig grin

| Marcelino explică:

Dic cate am citit eu pe-aici pe primele locuri sunt sensibili si funny...
Ce intelegeti voi prin sensibili? Cumva romantic sau doar care pune tot la suflet?

| noName_8681 a răspuns:

Pai pentru mine, in primul rand trebuie sa aiba simtul umorului. sa stie sa se distreze sa nu fie posesiv sa aiba incredere in mine si sa nu fie incapatanat, trebuie sa fie comunicativ chestii din astea. aaa si sa nu uit, trebuie sa fie bine educat big grin.
cat despre ce ai zic u, pai sa fie sensibil si bine inteles amabil. fitele si banii nu conteaza.

| gabriela a răspuns:

Inteligenti, modesti, bine crescuti, haiosi, cinstiti, civilizati, iuitori!

| Doa'Do a răspuns:

Funny si iubitori happy
Sensibili si intelegatori etc.

| EnjoyTheSilence a răspuns:

Hhhmmmmthinking sa fie sensibil, sa se poarte frumos, nu neaparat sa fie inteleigent sau sa aiba bani. sa fie educat(dupa parerea mea asta conteaza)fundita?:*

| niko_3882 a răspuns:

Pai.:X.in prm rand sa ma faca fer sa ma faca sa rad sa fie glumet si fericit alat de mine.iubitor.sensibil sincer.sa pot vb orc cu el sa fie deschis la o conv intelegator.si sa fie dragut cu mine:X

| Miruuuuu a răspuns:

Pai...eu vreau sa fie romantic, sensibil, amuzant, cateodata misterios(nu foarte) si sa stie sa ma faca sa ma simt bine cand sunt cu el

| salangwayongseo a răspuns:

Prefer baietii seriosi, inteligenti care vor sa faca ceva in viata.care stiu sa iubeasca sa respecte si care inviitor se gandesc sa aiba familie.

| OrangeWind a răspuns:

Sensibil si funny suna binethinking sa fie si amabil dar nu misogin.Sa ma iubeasca si sa ma pretuiasca, atata tot. N-am nevoie de fitzoshi, tupeisti sau mari bogati.

| Camil_1944 a răspuns:

Cat de ipocrite sunteti... pun pariu ca toate sunteti cu cate un cocalar cu masina. pfff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey...ca sa fie perfect pentru mine...ar trebui sa fie:
1. Rebel
2. Bine educat
3. Sa stie sa se distreze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draguti si smechri.nu snsul de 2ori palid si 1 prost.

| Bitzii~Bitzii a răspuns:

Sensibili si amabili...

dar in ziua de astazi nu prea mai sunt...

foarte putini:-|