| catafasfas a întrebat:

Fetelor ...Intreb de curiozitate.
Daca baiatul termina iar fata nu a avut orgasm...sexul pentru ea a fost placut? A meritat? Vrea sa mai faca chiar daca stie ca nu o sa ajunga la orgasm?

10 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Odată și odată va ajunge la orgasm...

| buburuza0111 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Foarte corect de acord cu tine

| Azµre a răspuns:

Da, poate fi plăcut și fără orgasm... Stai liniștit, vor vrea să facă!

| catafasfas explică (pentru Azµre):

Wow...ce diferenta intre barbat si femeie... Daca barbatul nu ajunge la orgasm face crime laughing

| Oana92 a răspuns:

Depinde. E posibil ca ea sa se fi simtit bine si fara orgasm, mai ales daca e genul de persoana care iubeste tandretea si a primit din plin asta. Dar daca baiatul e simtit isi aminteste ca are si maini si gura big grinhappy

| ywar a răspuns:

Uite ce cred eu... un barbat care-si iubeste partenera ar trebui sa caute acele pozitii in care femeia lui e stimulata suficient ca sa ajunga la orgasm. IDEAL ar fi asa: El sa o faca pe ea sa termine si abia apoi sa termine si el. Odata ce un barbat a terminat dureaza destul de mult ca sa mai vrea o data doar daca nu este armasar si numai la asta ii sta gandul happy Daca termina in acelasi timp e mai mult ca perfect, dar asta se va intampla dupa ce cuplul se va armoniza [si dureaza mult, crede-ma]. E foarte greu sa termini in acelasi timp cu partenera, barbat fiind. Sper ca am fost de folos...

| Felys a răspuns:

Sunt femei care nu au avut orgasm nicidata sau se intampla extrem de rar, crezi ca ele nu fac sex, nu este atat de important sa ajunga la orgasm cum este pentru barbati sa ejaculeze

| kzd a răspuns:

Da, sansele sa termine si fata sunt relativ mici, iar dupa cum observi femeile fac asta chiar si asa si placerea este in timpul sexului nu trebuie sa se rezume doar la fianl. O zi buna!

| Arkhasas a răspuns:

Posibil.
Totul depinde de mine happy!

| Killa93 a răspuns:

Depinde, femeile mai ar mai vrea. dar barbatul numai poate laughing)