| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, fetelor voi cand numai vorbiti cu un baiat aveti obiceiul de a mai va uita prin mesajele ce ati vorbit cu baiatul respectiv, din cand in cand, dau funda, intreb si eu de curiozitate, multumesc

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca vreau sa vorbesc cu persoana respectiva ma uit ce discuții am avut inainte cu ea. Daca nu am nici un gand cu privire la acea persoana nu mai recitesc.
Mai e posibil sa recitesc atunci cand fac curatenie in conversatii si vreau sa mai sterg din ele.

| Smolbean a răspuns:

Dacă am ținut mult la băiatul respectiv, da
Daca a fost doar un amic, nu