| DibuAndrei2003 a întrebat:

Fetelor, la varste de sub 18 ani, aveti "nevoi"? Adica ati vrea sa faceti sex? Si daca da, cu un baiat pe care il iubiti sau oricine arata bine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nevoile se fac la wc, restul tine de autocontrol si educatie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ușor sa vorbești după o anumita vârsta, sentimental mai greu. Uneori

| sofisis a răspuns:

Instinctele sexuale exista in orice mamifer. Nevoia exista de cand incepe pubertatea. Faptul ca fetele se controleaza mult mai bine nu inseamna ca nu simt nevoia, ca nu se excita sau ca nu se masturbeaza.

| Strudel2punct0 a răspuns:

Asa cum și voi baietii aveți nevoi și noi fetele avem
Diferenta ca să zic asa este de autocontrol, rușine și alte cele. De exemplu dacă o fata ti ar zice ca vrea sa faceți chestii, nu ti ai zice macar in gand, ce ușuratica e? Este o chestie de mentalitate. Iar la a doua întrebare, este o chestie de moralitate... eu as vrea cu cineva pe care-l iubesc. Lucrurile sunt mai intense asa. Dar probabil ca sunt și fete care s atrase doar de fizic