| Jjjhh a întrebat:

Fetelor le place când ai vene mari ex pe maini?

13 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Daca sunt asistente medicale mai ales.

| ThyDoom a răspuns:

Dacă îți dai întâlnire cu vreo vampiroaică, poate.

| 1Me9 a răspuns (pentru Plato):

Deci sunt niste comentarii pe siteul asta, razi si cu urechile. Misto raspuns?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La fete le place creierul tau si pe urma restul.

| Andreeush a răspuns:

Poate altora da, însă mie nu.

| Raven a răspuns:

Depinde. Se văd așa fiindcă ai o definire musculară beton? Atunci da, e posibil să le placă. Altfel, sunt valabile răspunsurile date de @Plato și @ThyDoom

| 90210 a răspuns:

Da. Mereu mi-au placut. Si cu un ceas mare la mana (nu trebuie sa fie scump) mi se pare ca arata super

| relian a răspuns:

Da asa este, la majoritatea le place chestia asta, dar nu stiu de ce.Am mai auzit cgestia asta si chiar cineva mi-a spus laughing initial credeam ca glumeste, apoi am mai citit si auzit chestia asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu ne intereseaza venele de pe maini! laughing

| Jjjhh explică (pentru 90210):

Esti fata sau baiat sa stiu

| Jjjhh explică (pentru Violleta2022):

Dar daca sunt in alta parte va interesaza?))

| 90210 a răspuns (pentru Jjjhh):

Fata laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jjjhh):

Nu venele intereseaza pe fete, dar esti prea micut sa intelegi asta.