| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le plac baieti parosii arica pe maini si picioare! le place asta?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Depinde. Spre exemplu, daca are un corp lucrat la sala, da, e de preferat sa fie epilat. Asa se observa mai bine corpulbig grin
In schimb daca e foarte slabanog si mai e si epilat, arata ca o gaina belita.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Important este să fie curat, "blănița" se poate da jos.
Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Vezi ca ai luat un "i" de la "baieti" si l-ai pus la "parosii"

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu suport baietii cu mustata.

| valentino52 a răspuns:

Depinde unele sunt atrase de baietii care acorda isi acorca multa atentie, se epileaza pe picioare etc, altele sunt atrase de cei mai naturali "macho" cu par pe piept etc. Dar nici prea mult ca dupa aia arati ca o maimuta.

| facepalmlol a răspuns:

Pai depinde.
Doar nu vrei sa o iei in brate cu tufa aia de la subrat?

| dreamgirl94 a răspuns:

Ti-as recomanda un DEX

| VictorVictoras a răspuns:

Invata si tu sa mai scrii apoi sa vi sa pui intrebari...

| crack123 a răspuns:

Da, gen urs grizzly, cu cat mai mult par cu atat mai bine, mai ales cu lansarea filmelor twilight e senzatie...

| veveritza6499 a răspuns:

La ce te referi cand spui "parosi"... Daca te referi ca au mult par pe maini, pe picioare etc. de obicei NU, dar daca te referi sa aiba mult par pe cap mie personal la unii imi place cum le sta la altii NU happy. Daca au mult par pe cap unora fete le place sa se joace cu parul lor sa isi bage mainile prin el sau cand le elerveaza sa ii traga de el tongue ( asa fac eu de obicei ) tongue

| Lizuka a răspuns:

Depinde... Barbatul trebuie sa aiba par, dar nu exagerat.