| Andrei199618 a întrebat:

Fetelor, pe voi va impresioneaza cand vedeti un baiat cu o masina frumoasa? Sincer...happy Va/v-ar atrage in vreun fel un tip cu o masina "super misto"? Eu din cate stiu voi fetele aveti o atractie pentru tipii cu "adrenalina"happy

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Asta chiar e o tampenie. Iti dai seama ca fetele alea sunt pe interes nu?
Si ca sa-ti raspund la intrebare, nu, nu m-ar impresiona. Nu ma atrag lucrurile de genul.
Vezi ca nu toate sunt la fel, nu le mai baga in aceeasi oala.

| Drolja a răspuns:

Mie mereu mi-au plăcut mercedesurile negre.

| neutrino a răspuns:

Vorbesti prostii, de parca tie nu ti-ar placea sa te lauzi cu o asemenea masina!

| Doub a răspuns:

Da' dacia ce are, mai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Asta a fost buna laughing

| Andrei199618 explică (pentru Doub):

N-are nimic, atata timp cat pe tine te impresioneaza o dacia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca multe fete nu sunt impresionate de masini ( eu si o colega de a mea nu putem face diferenta dintre ford si citroen). Cine stie ce gandesc si alte fete, dar ce trebuie sa impresioneze cu adevarat este sufletul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea "sfinte" fetele de aici sa iti zica adevarul. o femeie (nu copila ) e atrasa de o masina, cu cat mai scumpa cu atat mai bine, pentru ca inseamna ca barbatul are bani, si un copil cu el ar insemna o viata frumoasa pentru acel copil. pana la urma aia o intereseaza pe o femeie. nu multe ar vrea pe unul fara masina sau cu o dacie.

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mai atragator ar fi tipul daca as sti ca a obtinut masina aia prin propriile forte (nu ca a primit-o de la tac'su), pe cai legale. Care femeie nu si-ar dori un astfel de barbat alaturi?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaMarry):

"Care femeie nu si-ar dori un astfel de barbat alaturi?!" nu pe multe le doar chiar daca ar fi fost ceva care merita respectat.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu ti-a iesit! Ai vrut si tu sa-ti gasesti o scuza pentru faptul ca nu ai iubita laughing
Nu acu' serios, n-are treaba adrenalina cu masina. Ah, si inca ceva: generalizarea este "fructul" unor minti limitate, clar! Mai ales generalizarile de genul asta...

| stark47 a răspuns:

Orice a-ti spune,si nici nu ma obosesc sa ma uit la raspunsuri date de alti utilizatori,o masina e un +,cu cat mai cool masina cu atat mai mare +.
asta e realitatea.
nu spun ca e un factor determinant,ci doar un plus, ca si cand ai pleca de la start cu un metru in fata.
e parerea mea si e sustinuta de N exemple(logic, mai sunt si exceptii), sa nu va simtiti ofensate, asa functioneaza creierul uman

| neanderthalfararusine a răspuns:

M-am uitat pe raspunsurile date de alte fete, si parerea mea este ca nu doar tipele pe interes sunt atrase de masini.laughing A sta cu cineva pentru ca detine un astfel de vehicol difera de a-ti place ideea ca prietena-tu are asa ceva. Mi se pare ca sunt foarte multe fete atrase de acest gen de tipi cu adrenalina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neanderthalfararusine):

De aia multe prefera "badboys" si nu cei timizi. dar nu te poti astepta la toate sa spuna adevarul, dor sunt fete

| Dendoris a răspuns:

Adrenalina din parti...
Masina nu le atrage neaparat doar daca sunt fete mai libertine ce vor sa isi traiasca viata intens.

| AdiNutuu a răspuns:

mercedesurile negre ii plac unde-i fete de mai jos Mercedes sa-ti cumperi