| Stellian a întrebat:

Fetelor, v-ați îndrăgostit vreodată de un vagabont, băiat rău, golan? Cum a fost și cum s-a terminat? Dar voi, băieții, vi s-a pus vreodată pata pe o vampă neliniștită și libertină știți voi; fată rea și neserioasă? V-ați risca să vă puneți într-o relație cu un astfel de personaj?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era una din columbia cu un copil mic (prostituata) care zicea ca vroia sa se mute cu mine si sa traim impreuna, am luat-o la misto putin pentru ca e de seama mea in varsta si nu s-a intamplat nimic, nu le place munca si vor sa trandaveasca toata ziua sudamericancele. Dar a fost buna la pat

| whitecat1213 a răspuns:

Da merita sa incerci poate aveti chestii in comun daca e baiat d ala rau incearca sa fii ca el si pe parcurs se va schimba

| MihaiSorinMihai a răspuns:

Da, m-am indragostit de una, ne-am logodit..si m-a parasit cand imi era lumea mai draga cum se zice! Nu recomand astfel de relatii nimanui!