| RajCostache a întrebat:

Fetelor, vă plac aventurile cu băieții de scurtă durată? Sau ce preferați voi: O relație stabilă cu un singur băiat, sau să fiți celibatare și să *onorați* orice ocazie de a face sex cu diferiți bărbați?

Răspuns Câştigător
| Libyadji a răspuns:

Categoric o relaţie stabilă in care să ştiu că nu oricine mă poate avea şi că omul căruia mă ofer chiar mă iubeşte. Este destul de dezgustător, din perspectiva mea, să "onorez" orice ocazie, nu cred ca vezi nici tu prea bine acel tip de fete. Nu poţi alege orice băiat. Daca aş putea face cumva, aş vrea să iubesc o singura data in viaţă, prima iubire să fie şi ultima. Un singur om mi-ar fi de ajuns. Dar ştiu că e mai greu în timpurile actuale sad

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Băieți cu durată scurtă?!? adică din ăia cu ejaculare precoce? Mira-m-aș!