| Lewis95 a întrebat:

Fetelor, vă place mai mult când un băiat vă face sex oral decât sexul în sine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ambele proceduri sunt parte din sex, completandu-se una pe cealalata, producand placere mai multa sau mai putina, in functie de preferintele persoanle, exact ca si in cazul barbatului, care primeste oral, sau sex cu penetrare, dupa cum prefera.
In principiu, cand primesti asa ceva, fii pregatit sa si oferi, pentru ca fiecare merita sa primeasca si ceea ce ofera.

2 răspunsuri:
| JustStitch a răspuns:

Le place

| NelsonM a răspuns:

Daaaaaaaaa si linsa in cur fara sa fiu curata ii place si cu **** are gust mai bun