| DaianaPiersicutza a întrebat:

Fetelor va rog sa-mi raspunde-ti serios. Deci, m-am epilat acolo jos dar nu stiu cum sa fac sa iau tot parul pentru ca cu big-ul mi-e frica sa nu ma tai. Nu am bani de epilari dinalea speciale sau mai stiu eu, hai ca o sa incerc tot cu big-ul dar usor. Dar problema e ca mi-e frica cand mi se desparte in 2 ma simt ciudat. Si parul e chiar inauntru. Cum sa-l iau? Am incercat si cu foarfeca.

Răspuns Câştigător
| Ralluka_6947 a răspuns:

Pai foloseste crema epilatoare

6 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Incearca tot cu big`ul ca nu ai cum sa te tai daca te faci incet si cu atentie!

| justitiarul a răspuns:

laughingincerca penseta.Ma fata voi cand nu aveti de lucru va faceti singure.Chiar trebuia sa stiu eu unde iti creste tie par?

| helpu a răspuns:

Cu pensetawinking

| danielacs a răspuns:

Cel mai bine e sa te faci cu crema epilatoarewinking

| KaRa23S a răspuns:

Iati un aparat. E cea ai buna metoda

| R3Y a răspuns:

Crema epilatoare