| mittityka a întrebat:

Fetelor! voi aveti par pe sani sau intre?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o dereglare hormonală, poate fi și un sindrom de ovar polichistic.
Se poate îndepărta prin pensare.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, iti pot confirma ca am intalnit asa ceva, si la areole si in "valea minunata" si nu m-a deranjat, ci m-a amuzat, fiind chiar inedit si sexy, sa simti niste firisoare de par cand te joci cu sfarcul!

| RXN a răspuns:

Dar tu ai creierul in cutia craniana sau pe langa?

Pilozitatea difera de la o persoana la alta, nu poti spune ca e ceva chiar anormal daca ai par pe sani, poti sa-l smulgi cu penseta, atat cat e inestetic, sau sa-l decolorezi, mare chestie.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Din fericire, nu am.

| glamour a răspuns:

Se mai intampla sa avem.
koko14 nu te gandi ca fetele care au par pe sani sau intre au padurelaughing cum au unii barbati pe piept, in general sunt cateva fire care nici nu se observa.
Sa nu faci prostia sa il iei cu ceara sau epilator. Penseta e cea mai sigura cand vine vorba de parul de pe sani, intre sani am auzit ca unele de fac cu ceara(cel putin o prietena de-a mea asa face- se face cu ceara de jos de la burta pana sus intre sani). Nu-s de acord sa bagi ceara, epilator, lama in niciun caz ca presupun ca nimeni nu-ti doreste padurelaughing)

| madalicious a răspuns:

Nu. Dar daca ai du-te la un salon si epileaza-l.winking

| cosmina16 a răspuns:

Nustraight face

| CNP a răspuns:

Nu

| iulya_6725 a răspuns:

laughingda uh ai par in cur sau pe langa?laughingrolling on the floor

| SoareMicutz a răspuns:

Da. dar foarte putin[intre]. aproape ca nici nu se observahappy

| kolcov a răspuns:

Par pe sani? rolling on the floor)) lol cred ca daca as vede o fata cu par pe sani as fugi de as rupe pamantu' laughing) n-am mai auzit asa ceva. ne tragem noi din maimute dar nici chiar asa laughing)

| aldoreen a răspuns (pentru kolcov):

Vezi ca sunt de vanzare d-alea gonflabile care n-au pic de par pe ele sau.du-te cu d-alea de pana in 5-7 ani carora nu le-au crescut inca! Ce idiot poti fi! Esti modificat cu siringa de 2 mm amice!

| takeaway4love a răspuns:

Da.intre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am da nu cred ca e ceva grav daca ai se poate pensa

| Vichtory a răspuns:

Blana sau puf

| AlinaNicolae a răspuns:

Mare scofala...baietii care considera asa ceva scarbos sunt pur si simplu niste prosti. Stai linistita ca il poti decolora usor, sau vara cand o sa te bronzezi nu se mai observa:*

| monyk01 a răspuns:

Eu nu am

| monyk01 a răspuns:

laughingkoko14 esti tare laughing

| aldoreen a răspuns:

Sunt foaaarte multi bărbați care " ALEARGĂ" după femei foarte sau extrem de păroase! In locul tău nu mi-as face probleme sa-l ascund sau sa-mi fac complexe din asa ceva! Vei fi " vânată" de bărbați mai mult decât Catrinel Menghia sau ..Monica Belluci, ti-o garantez!

| denisa_6047 a răspuns:

Probabil e doar puf