| Mariela_1621 a întrebat:

Fetelor voi v-ati combina cu un tocilar? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Cum sa nu love struck mi-ar placea sa aplicam formula lui Einstein intr-o partida de sex nebuna love struck

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar el ce are saracul?!
Cu cat e mai inteligent, cu atat mai bine!

Prefer unul tocilar decat una ca tine!

| Razvan a răspuns:

Eu asta si caut nu gasescwaiting
Am fost si pe la bibloteca si nimic
Acum ce sa fac trebuie sa ma multumesc si cu tipul ala sexos care se oboseste sa-mi faca curte.Numai la cat a muncit la curtea aia, merita sa ii acord o sansa

| NickiMinaj a răspuns:

Cu un tocilar nu, ci cu unul inteligent.winking

| DEBrown a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin tocliar. Cei care invata ajung mari, cine nu, la munca de jos.

| denysame a răspuns:

Eu una nu

| Mousie a răspuns:

Fa-ne o favoare si du-te impusca-te, du-te la tiristii tai, ineaca-te cu pudra de talc, etc. DAU Funda

| maki11 a răspuns:

Hmmm, tu cred ca ii numesti tocilari pe cei care se tin de scoala, si mai au in cap si altceva decat pierdut vremea 24 de h din 24.
Dar ia sa vedem, daca "tocilarului" aluia ii merge tronineta si peste 5-10 ani, ajunge director, cu BMW la usa casei cu piscina si mii de euro in cont.(am dat exemplele astea, pentru ca multe va dati in vant dupa partea financiara) nu iti vine sa iti dai vreo 2 palme peste fata si sa te gandesti de zeci de ori ca nu i-ai dat o sansa atunci, si acum ai fi fost poate implinita din toate punctele de vedere?
App, asta in conditiile in care te-ar fi atras dpdv fizic sau comportamental, cel putin.
Ia sa te vad Mariela... ce mai zici? laughing

| kittysor a răspuns:

Sa stii ca intr-o buna zi lumea va fi condusa de tocilari (asa ca o paranteza)
daca vrei doar sa faci misto de el sad mai bine nu, lasa-l cu cartea lui!
Daca te atrage in vreun fel este chiar indicat; crede-ma ca te motiveaza in multe feluri un baiat citit! Sa nu mai vorbim de faptul ca "ai de la cine invata"!
Hai sa-ti zic si un secret: tocilarii sunt mai smecheri decat smecherii!

| Instinkt a răspuns:

Cand tocilarii o sa aiba bani o sa schimbe sute ca tine

| Annitu a răspuns:

Ai vrea tusmug

| AikkoxD a răspuns:

Daca e frumos, da. Daca nu, in nici un caz! laughing

| foreverANDaDAY a răspuns:

Si fata u ai fi draguta sa nu mai postezi intrebari stupide si fara rost?

| muzicalBoX a răspuns:

Oare e tocilar ca nu sata toata ziua pe TPU sa puna intrebare despre SEX daca te conbini cu el iti va raspunde deci nu va mai trebuii sa te chinui sa tastezii unele in trebari la misto. Apropo umbla vorba ca estii baiat oare e adevarat?

| danaalexa a răspuns:

Pai, prin teremenul de tocilar ca la carte cu ochelari aparat dentar fata de da-mi doua palme si ras isteric nu. Daca pur si simplu toceste da.Mai bine tocilar decat prost ca tine, ptiu piei satana!

| Andrei32133 a răspuns:

Fetelor un tocilar ajunge sus si are bani de se p*sa pe el si poate e si foarte frumos voi luati orice de la desene ca are ochelari si toate prostiile sper ca v-am fost de folos

Ce sa combine, scuipat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca da. Asa zisii 'tocilari' sunt mult mai cu capul pe pamant si cred ca ar stii sa aprecieze orice gest. Raspunsul e da.

| Ashantyk a răspuns:

Hm.nu cred ca daca e tocilar sau nu e problema ta. cred ca de fapt cauti urmatoarea aventura si vrei ceva nou, insa ai nevoie de aprobarea cuiva pentru ca nu te duce capul happy

| Pentium a răspuns:

Nu te combina cu un tocilar...esti prea proasta! El va sti asta. Tu nu!