| Virginul96 a întrebat:

Fetelor, v-ati combina cu un baiat cu penis mic?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea este incompleta deoarece nu ai specificat ceea ceeste absolut important, si anume dimensiunile penisului respectiv (lungime /grosime), deci te poti astepta doar la simple pareri subiective sau raspunsuri aidoma intrebarii.laughing

| OldSoul a răspuns:

Nu sunt fata, dar sa o luam logic.
Pana sa afle respectiva ce marime are "scula" ta trebuie deja sa fii "combinat" cu ea.
Nu cred ca exista vreo fata care sa te intrebe ce marime are penisul tau, inainte de a te combina cu ea.