| Anonymullll a întrebat:

Fetelor le este frica de băieții inteligenti? Dacă da, de ce? Si ma refer la a fi inteligent, nu tocilar!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da ma, ce ai, cum vedem ca e inteligent incepem sa tremuram

| RAY a răspuns:

Daca esti baiat inteligent esti badboy, daca esti fraier esti baiat cuminte =catelus

| OldSoul a răspuns:

Unora le e frica ca nu se ridica ele la nivelul tipului inteligent.
Sau ca el ar putea urmarii ceva de la ele.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Proastelor le e frica de baieti inteligenti.

| Felissa13Eden a răspuns:

Probabil aici vorbesti de fetele profitoare care vor doar sa duca baietii de nas.
Is si fete inteligente care prefera un baiat inteligent langa ele decat un simplu exterior frumos.

| Anonymullll explică (pentru Felissa13Eden):

Exact! Si cum a spus si LonerWolf, ca nu se ridica la nivelul tipului inteligent.