| fdssdgvsdsd a întrebat:

Fetelor, vreau să mă lămuriți și pe mine odată: Vă plac penisurile foarte mari sau nu?

5 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Daca isi face treaba nu conteaza chiar atat de mult marimea. Principiul este ca, daca il folosesti bine nu conteaza marimea, daca esti dotat dar performantele sunt slabe, totul e degeaba, dar nici sa nu fie ceva ca o ghinda sa gadile doar.

| UneRencontre a răspuns (pentru sweetys):

Sunt total de acord!

| Emma30555 a răspuns:

Prea mare sa știi ca nu creează întotdeauna plăcere, ba din contră poate creea foarte mult disconfort.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu tot ce e mare e si bun...si daca ai un penis mic..si stii sa umbli sa ai vorbele la tine. poate satisfaci mai mult o fata decat cu un penis mare

| fdssdgvsdsd explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Da, mamă, dar nu uita că un cuc nu va putea să-ți provoace vreodată orgasmul mult dorit... Mereu penisurile mari vor atinge bine găurile strâmtewinking Am, sau n-am dreptate?