| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voua ce baieti va plac? Mie sincer imi plac cei mai mari decat mine, dezvoltati, nu pustani happy

27 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Cam multe mofturi, nu credeti?

| Antrax a răspuns:

Cu parul blond, ochii albastrii sau verzi, bine facut si inteligent.

| maryana5 a răspuns:

@ julliano...era sa-mi lovesc monitotul din cauza avatarului tau waiting

| Farcas a răspuns:

Imi plac baieti de o varsta cu mine sau cu cel mult 2 ani mai mare.Sa fie dezvolati, cand merg pe strada cu el sa fiu in sigurantahee hee. Sa pot vorbi cu el, sa fie comunicativ si deschis la mine. dar sa fie in suflet si copilaros putin, sa se mai prosteasca cu mine din cand in candhee hee

| Farcas a răspuns:

Deschis la minte am vrut sa zic... tastatura e de vinabig grin

| yanny`s a răspuns:

Mie imi plac cei mai mari decat mine cu cel putin 2 anihappy atata timp cat arata bine, sunt intelegatori si deschisi spre lucruri noi, totul e okhappy

| Encore a răspuns:

Adevarat vreti multe, si oferiti putine laughing
Glumesc, mie nu mi plac baietii

| cioco1tweety a răspuns:

Eeeh.eu in general nu ma uit mai intai la varsta. dar ii prefer pe cei cu 1-2 ani mai mari ca mine. cei de varsta mea mi se par.asa cum ai zis si tu "pustani" care iau dragostea la "misto". dar in acelasi timp nici prea mari pentru ca exista posibilitatea sa profite de mine(desi slabe sansedevil )pentru ca sunt mai mica si mai naiva. teoretictongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Exact delight, si mie imi plac la fel.mai mari si dezvoltati, bruneti, ochi caprui, sa stie sa patinezebig grin(daca nu stie, va invatabig grin)...sa ii placa sportul

| Paula a răspuns:

Ne sta in fire ca baietii sa fiu mai mari ca noi... daca va zic de ce... o sa ma bat laughing asa ca ma abtin happy. Mie personal imi plac sa fiu facuti la corp, frumosi, bruneti, ochi caprui ( si sa vina pe un cal alb laughing ).

| SimpleSergio a răspuns:

Hey! aici sunt...scuze pentru intarziere big grin .cine ma cauta?

| MarYoBenucci a răspuns:

Las ca voi vreti multe oh go on

| pisika a răspuns:

Niciodata num-am gandit cat de dezvoltat trebuie sa fie barbatul de langa mine laughing
Mie imi plac barbatii maturi, cu cativa ani mai mari decat mine, de la care sa am ce invata si cu care sa am ce subiecte sa dezbat. Am patit-o cu un Pokemon (scuzati baieti) de 20 de ani, a carui minte ii statea numai la desene animate si jocuri pc, noroc ca am scapat repede de el.era asa .infantil.laughing
Come on, I'm not your nanny!

| mada. a răspuns:

Pai baietii mai mari [1, 2ani], pentru ca cei mai mari sunt, de obicei, putin mai maturi...si stiu ce e aia o relatiehappydar nici ft mari sa iti ceara prea multehee hee

| dulceKmierea a răspuns:

Imi plac baieti de o varsta cu mine sau cu cel mult 2 ani mai mare. Sa fie simpatic, cu simtul umorului si sa nu-mi ceara prea multebig grinbig grinbig grin

| julliano a răspuns:

Asa. Dar cuplul din Twilight nu arata misto daca erau de aceeasi varsta? happy

| julliano a răspuns:

Lasa pisika, ca pe la 30-40 o sa il cauti pe ala de 20 rolling on the floor

| julliano a răspuns:

Cu parul blond? Parca de bruneti va placeau la majoritatea... ca si noua de brunete. straight face

| julliano a răspuns:

Ups! Sorry, maryana5 happy Numa' era?

| Roxata a răspuns:

Well.Sa fie de`o seama cu mine dar sa fie si comunicativ, bun si sa stie de gluma.Nu`mi plac baietii mai mari ca mine deoarece cer prea multe:p

| ShaKuri a răspuns:

Dezvoltati tata.dezvoltati.armasari! daca vede maica'ta cu ce se lauda plodu? te incarcereaza.

| Deer a răspuns:

Cu simtu' umorului

| Minty a răspuns:

Mie imi plac mai mari ar fi si un motiv dar prefer sa nu spun de ce!hee heewinking

si desiguri bruneti ca sunt mai destepti

(scuze blond)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa va placa cei zdraveni, muschi pe ei stridie si usor de manipulat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stil joe jonas.chiar daca e o isterie cu el...nu sunt fana. dar recunosc ca arata fenomenal...

| danaadela a răspuns:

Imi plac baiet de o virsta mai mare decit mine...........si sa fie bruneti cu ochii cafenii sau albastri si intelgator.