| fcdsadsadsadsa a întrebat:

Fetelor, vreau să răspundeți sincer: este adevărat că un bărbat cu un penis mare vă oferă mai multă plăcere în timpul actului sexual? Mai exact, un penis cu cât este mai mare cu atât vă oferă o plăcere mai intensă?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Sunt femeie! Grosimea contează, nu lungimea. Cu cat e mai groasa și ne zgârie pereții aia, cu cat e mai bine. Lungimea nu are nicio legătură, vaginul nostru nu trece și prin stomac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am întreţinut niciodată relaţii sexuale, dar cel cu care aş alege să mă mărit, să-mi fie soţ, ar fi ideal pentru mine să o aibă cât palma. Aşa consider eu că trebuie să fie un penis normal. big grin

| DeathOfDreams a răspuns:

Într-adevăr, este o diferență când mărimea diferă, dar nu, o mărime mare nu înseamnă neapărat o plăcere mai mare.

Trebuie să ai ceva skill. Degeaba ai o mărime considerabilă, dacă nu ai skill-ul ăla și habar n-ai ce faci. Deci dacă ar fi să aleg, aș alege o persoană cu o mărime nu atât de considerabilă, but he know very well what he's doing.

| alina2k18 a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Yeah, he know, he know laughing
Era si un S p-acolosawinking
Otherwise, daca o are mare si nu stie ce sa faca... stie femeia ce sa facawinking

| DeathOfDreams a răspuns (pentru alina2k18):

Thanks, mi-a scăpăt.

Era o situație particulară, legat de mărime și skill.
But otherwise, dacă vrei tu să faci totul și tipul să n-aibă niciun skill, trist laughing

| Cineva797406016386 a răspuns:

Atât timp cât bărbatul știe să îl folosească foarte bine și să te satisfacă cu el până te urcă pe pereți nu contează dacă e de 16 cm 20 cm

| Rquestion a răspuns:

Categoric, DA!

| MisteriousGuy a răspuns:

Nu vreau sa ma laud, dar confirm