| dfsdfvdsdsfsd a întrebat:

Haideți, fetelor, răspundeți-mi și mie, că sunt tare curios: Este adevărat că un penis foarte mare vă creează senzații de excitare mai intense/plăcute în timpul actului sexual? Ați avut ocazia vreodată să faceți sex cu un bărbat foarte *bine înzestrat* genetic? Dacă da, v-a plăcut?

Răspuns Câştigător
| adolescenta2002 a răspuns:

Hai sa iti raspund eu chiar daca am vazut comentari ca ai o obsesie pentru asa ceva ca sa iti faci o ideea eu una am dureri la o penetrare adanca adica simt ca ma loveste in ceva in interior si nu prea suport acea durere asta este cazul meu nu stiu daca si in randul altor femei dar ti-am dat o ideewinking

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

M-am cam saturat de obsesia ta sexuala! Mai da-ne pace!
Iti creezi zeci de nickname-uri cu aceeasi obsesie...