| Ilies_Bianca_1994_UpYo a întrebat:

de ce barbatilor le plac mai multe femei, chiar daca ei sunt intr-o relatie? Dau funda

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Intrebarea suna de parca voi fetelor nu va uitati cu limba scoasa dupa unul si altul.

| T0T a răspuns:

E o diferență între a plăcea și a iubi. Mulți sunt ipocriți și când sunt într-o relație spun că se uită doar la parteneră și etc. E complet fals, e foarte normal să îți placă și alte tipe. Se aplică și în cazul fetelor zic eu, nu cred că dacă ai un iubit nu te mai uiți după un Johnny Depp dacă e în raza ta vizuală. E nasol că asta vine din ambele părți și se mint ca proștii ca să le meargă bine. Asta e o relație ipocrită și falsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca sunt intr-o relatie? Asta nu-i face orbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa a fost de când lumea, binenteles cã o sã se uite si dupã altele si o sã vorbeascã, noi baietii suntem programati sã ne chinuim spre poligamie, dar nu toti avem norocul acesta sã avem parte de toate femeile.
Majoritatea au 1 sau câteva unii chiar nici una, in schimb o femeie poate alege pe cine vrea, doar trebuie sã iasã din casã.

Deci care ar fi gradul de comparatie din femei si barbati, este si normal cã un barbat sã facã asta.

| ShamelessQboy a răspuns:

Cred ca te înșeli, nu doar bărbaților le plac mai multe femei, sunt si femei cărora le plac mai mulți bărbați, am un exemplu chiar lângă mine, iubita mea!