| gabbeioana a întrebat:

Folosesc marvelon 21 de mai mult timp, insa in perioade scurte cu pauze de 3-4 luni. Acum am inceput al doilea blister si ma simt foarte rau: dureri de cap, stai de voma si voma. Pana acum nu am mai avut stari asa de rele, doar usoare stari de voma care treceau repede. Am avut menstruatie acu vreo 10 zile. Exista riscul unei sarcini? Sunt normale starile? exista o ora recomandata sa iau pastilele, eu le luam la 22...

1 răspuns:
| jojo_2491 a răspuns:

Daca ai facut pauza e posibil sa fii insarcinata.mergi la medic.o sa-ti recomande intreruperea sarcinii pentru ca ai luat contraceptivele peste sarcina.