| andreutza15b a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti si mie cum pot sa il fac pe fostul meu prieten gelos pentru ca m-a lasat pentru fosta lui prietena cel mai mult ma deranjeaza e ca tipa nu e mai presus ca mine. as vrea sa il fac sa sufere cum sufar eu acum multumesc funda

14 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Draga andreutza iti inteleg durerea insa tu trebuie sa dai dovada de, demnitate si sa nu ii rasplatesti cu aceiasi moneda! nu uita ca viata merge inainte si ca trebuie sa iti vezi de viata ta! viata aceasta iti va darui si tie baietelul potrivit! mergi inainte cu curaj si cu demnitate! daca te-a lasat pentru pentru fosta lui prietena, dragostea lui pentru tine este discutabila! succes si pupiciii

| MMadalina a răspuns:

De ce nu incerci tu sa il uiti pe fostul, in loc sa il faci gelos? Daca el nu mai tine la tine poti sa faci ce vrei ca oricum NU va fi gelos.

O seara buna!

| Jigsaw a răspuns:

Razbunarea e arma prostului.

| JohnnyBi a răspuns:

@alex uita-te la ea cum scrie, ce crezi... "asi", "m-a lasat", semne de punctuatie sufletul si tipa aia daca stie sa scrie corect, e mai presus de tine. ps. presus ca mine? romana cu femeia de serviciu

| edy132 a răspuns:

Daca tine mai mult la ea decat la tine, pentru el ea este mai presus. Nu are rost sa fugi dupa o iubire care trebuie castigata. Uita-te in jur si cauta una care ti se ofera. Cu alte cuvinte lasa-l pe el si cauta pe altcineva care te doreste, iar atunci tu o sa fii cea care este mai presus.

| 5123fsda a răspuns:

Flirteaza cu alti baieti in preajma lui, fai sa te invite in oras si eu zic ca ii de ajuns inca si prea mult o sa-l chinui.tongue

| Mirela_7378 a răspuns:

Poi fa-ti si tu un prieten si fa tot posibilul sa te vada cu el si sigur va fi gelos.

| luly16 a răspuns:

Saruta un baiat in fata lui cu pasiune si dragoste

| Zoey4 a răspuns:

Da.te la un băiat care nu prea il suportasmuggen:ia.l în brate, sărută.l, tine.l d mana etchee hee
daca nici asa nu va împăcați sau macar sa.ți arate ca e un pic gelos insm ca e un dobitoc si nu mai tine l tinestraight face

| SilviaBlur a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi spuna cineva de ce majoritatea utilizatorilor de aici nu au habar sa scrie corect!

| SilviaBlur a răspuns:

Cu voi viitorul trece!

| SorinaM30 a răspuns:

Corect "JohnnyBi". E doar parerea ta asta cu "nu e mai presus ca mine". Daca el a ales asa, inseamna ca parerea lui e alta. Daca la fel scriai si cand vorbeai cu el, e clar! laughing. Ma rog...Cat despre "razbunarea" ta, ar fi mai bine sa accepti decizia lui, daca vrei sa dai dovada de maturitate. happy Cica : Cel mai destept cedeaza.hee hee

| xDianne a răspuns:

Fa tot ce simti. Da tot ce poti. Esti taresmug

| any_1963 a răspuns:

I spui ca esti insarcinata ca el, joaca mult teatru nu te da batuta ca o sa-ti para rau daca il iubesti