| Thesimplecat a întrebat:

Fostul a inceput sa imi dea like si comment la fiecare postare. Pana acum nu s-a mai intamplat. Imi explica cineva? Am fost 3 ani impreuna s-a despartit de mine dar apoi a incercat de 2 ori sa se impace cu mine. L-am refuzat si nu ne-am mai vorbit. Ofer funda!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crede ca poate i oferi sex sau inca o sansa

| Thesimplecat explică (pentru RAY):

Sex nu ca am 14 ani laughing

| RAY a răspuns (pentru Thesimplecat):

Poftim? Am fost 3 ani impreuna s-a despartit de mine dar apoi a incercat de 2 ori sa se impace cu mine de la ce varsta esti cu el?

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns (pentru RAY):

Este de belea cu sex-ul asta, bai băiatule! laughing

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns (pentru Thesimplecat):

Relație de 3 ani si ai 14? Hiu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri ai pus aceeasi intrebare.Nu ti-au placut raspunsurile de ieri? Crezi ca azi vei primi raspunsuri dferite de cele de ieri? Ia cauta mai bine la profilul tau si vezi intrebarea de ieri ca ai acolo raspunsuri destule.

| Thesimplecat explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca este o regula sa intrebi acelasi lucru. Mai bine nu comentai degeaba ca nu ai rezolvat nimic, sincer. Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Thesimplecat):

Inseamna ca esti tu proasta si habar n-ai ce-i cu tine.Nici un raspuns nu te va ajuta in cazul asta, esti penibila.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Probabil el inca mai simte ceva pentru tine. Vorbeste cu el atunci cand ai ocazia sa te intrebe ceva si rezolva problema despartirii voastre, mai poti incerca sa afli daca este intr-o relatie ca poate iti da like doar asa de prietenie, daca esti de 3 ani nu e un lucru usor de uitat, probabl vrea sa te impaci cu el.Bafta!

| Thesimplecat explică (pentru TheWhiteDemons):

Nu este in nici o relatie.