| pantofipantofi a întrebat:

Fostul meu prieten care imi spusese ultima data ca nu mai vrea sa iasa cu mine, ca il fac sa se simta prost si ii dau impresia ca nu imi plac locurile in care ma duce, mi-a propus sa iesim la o cafea, dupa 5 luni de zile in care nu am mai vb, oare ce ganduri o avea cu mine? ce ii trece prin cap? care sunt motivele in care un baiat reinvita o fata sa iasa cu el?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca vrea sa vada daca te-ai mai schimbat in ce priveste timiditatea aia a ta,bolnavicioasa!
Ii placi si el inca spera asa ca,uite,mai face o incercare!
Vezi sa nu-ti dai iar cu firma-n cap, fii mai dezghetata, exprima-te!
Succes!

| Crisu a răspuns:

Eu ti-as sugera sa nu cedezi din prima ca sa nu pari slaba. Nu ai ce pierde. Daca el chiar vrea sa va reintalniti, va insista, daca nu, inseamna ca nu are cu cine iesi si te-a gasit pe tine. Cine stie? Poate s-a gandit el mai bine si vrea sa va impacati. POATE!

| WooLove a răspuns:

Ii dor de tine si na daca e poate si incearca el ceva acolo... accepta si tu sa vezi ce are in cap :-D

| Merry24 a răspuns:

Sa isi bata joc de tine