| Allyna_5364 a întrebat:

Buna sunt Allina si vreau sa ma impac cu fostul meu prieten.Am fost impreuna 1 an si jumatate, ne-am despartit din cauza ca el s-a sarutat cu alta la discoteca. Dar asta nu mai conteaza, el are o prietena care este verisoara mea.si eu am avut un prieten pana de curand dar ne-am despartit, deoarece cand a venit Cosmin fostul meu prieten de la Bucuresti am iesit la un scu impreuna cu verisorul sau Cata, si intre timp nu stiu de unde a pornit discutia dar el m-a intrebat cat timp am fost noi impreuna? dar dc m-a intrebat asta? si el mi-a mai spus toate amintiriile pe care le-am avut dar nu inteleg de ce?! dupa vreo 2 ore eu am plecat acasa si ei m-au condus.De atunci eu numi ma gandesc la el si chiar vreau sa ma impac cu Cosmin dar nu stiu cum?!

2 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Pai :d
lasa sa vine totul de la sine adica nu te du la el si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine nu :-J
il suni, il intrebi ce mai face te mai duci la un suc si poate se iveste ceva :d bft!:*:*

| Cata_8193 a răspuns:

Da alina stiu intalnireal la suc happy...mah nu stiu ce sa spun poate va merge dupa ce se va despartii de actuala prietena...hai ca reusesti tu :*:*