| Rlucaaa a întrebat:

De ce nu pot trimite cerere anumitor persoane? E vorba de fostul prieten, i-am trimis cerere, iar seara cand am intrat sa vad daca mi-a acceptat o nu imi aparea Add friend si nici follow... dar mesaje ii pot trimite... Din ce cauza si cat timp nu pot sa-i trimit cerere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii vei mai putea trimite cerere, doar el tie... asa se intampla cand cineva iti respinge cererea, nu ii vei mai putea da alta, funda?

| Ripley a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce cersiti dupa funda? adica, primiti bani pe ele sau ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza setarilor lui. Inseamna ca ti-a respins cererea. laughing Lasa trecutul in pace. E fost cu un motiv.

| TURB0X a răspuns:

Așa e când cineva îți respinge cererea.
Numai el poate să-ți mai trimită cerere ția.