| Iancugeorgiana a întrebat:

Fostul meu prieten s-a schimbat atat de mult.A devenit rece, distant.Se crede prea importantoh go on.Astazi cand ne-am intalnit unul dintre prietenii lui m-a facut proasta si el a inceput sa rada si a spus"pai este proasta"asta m-a durut cel mai taresad.L-am intrebat de ce rade si nu a zis nimic...si pe urma a spus"iarta-ma "si se uita la mine, si apoi am plecat in casa.
Pe mess l-am bagat in seama si l-am intrebat de ce se poarta asa, si ca de ce m-a facut proasta si el imi spune"deci tu ma enervezi rau de tot"si l-am intrebat cu ce il enervez eu pe el si nu a mai spus nimic si a iesit de pe mess si apoi a intrat iar dar nu a mai spus nimic...
Voi ce credeti? de ce nu a mai raspuns la intrebarea pe care i-am pus-o?
Ce as putea sa mai intelegsad?

7 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Că s-a plictisit de tine, e evident. Îşi bate joc şi tu nu îi spui nimic, cam nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca are pe alta..Si da! Esti proasta deoarece il accepti in continuare(scuze pentru jignire dar unele dintre voi sunteti oarbe nu puteti distinge pe unul care va iubeste de unu' care isi bate joc de voi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa scuze..nu am observat "fostul" dar sa iti spun de ce se poarta asa..Eu cred ca de ciuda ca v-ati despartit..Ar trebui sa il ignori sa nu mai stai in preajma lui..Succes!

| CiufYlici a răspuns:

Deci e cam naspa situatia, pai pot sa te intreb de cat timp esti cu el?, poate ca e genul de baiat care doar vrea sa profite, daca nu sunbteti de mult timp impreuna banuiesc ca asta ii motivul insa daca aveti mai mult d sa zicem 5 luni atunci ori te insala ori nu tine la fel de mult la tine precum ai crezut

| CiufYlici a răspuns:

Scuze ma gandeam ca sunteti impreuna scuze, eu sunt de parere ca relatiile care se termina nu pot devini prietenii extrem de apropiate deci consider ca nu ar trebui sa iti pese ci sa iti para bine ca nu s-a intamplat cat ati fost impreuna si acum stii bine c tip te persoana e

| asistenta a răspuns:

Mai bine este sa nu il bagi in seama pentru ca nu are rost sa te superi din cauza unui calomnios.

| IngridBrunetyIngrid a răspuns:

Parerea mea este ca el s-a saturat de tine. Mai bine il lasi in pace stiu ca te doare am trecut prin asta. El e acum mare si smecher ca s-o despartit de tine Da'i pace o sa vada el ca ce pierde. Nu te supara din cauza ca el rade de tine asta e viata uni chiar sunt nesimtit.