| gelu_1851 a întrebat:

Fratilor ajutati-ma si pe mine...big grin stiu ca pare penibil da... ziceti mi si mie ce sa vb cu o fata ca iesim de fiecare data da ne plictisim ce subiecte de discutie mai stiti si voi.ca nu mai stiu ce sa vb cu ea.big grin mersi

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai lasa discutia sa decurga normal si urmeaza-i firul.Nu te impacienta si incearca sa deschizi tu subiecte si sa pui intrebari.Bafta!

| 21Ada a răspuns:

Pentru un inceput ar fi sa iesiti mai multi sa fii si cu prieteni amuzanti si tu sa stai mai mult cu ea, pe langa ea o sa vezi ca o sa fiti amuzzati de ceilalti si petrecerea timpului cu tine va fi mai placutawinking

| Lucifer_9785 a răspuns:

Vorbiti despre lucruri normale, fi relaxat, fi tu insuti nu incerca sa fii cine nu esti si atunci totu o sa mearga ca la carte, iar daca vrei sa te dai mare recitai o poezie de dragoste o sa fie impresionata si o sa sara in bratele talewinking

| gelu_1851 explică:

Sau cand ies doar eu cu ea ce sa vb ca tot eu pun intrebari si nu mai am ideei...va multumesc.happy

| Jhosh a răspuns:

Poti sa vorbesti despre ce ai vazut la televizor, despre muzica, despre ce ai facut la scola( dac mergi la scola laughing ), poti sa discuti cu ea tot felul de compotamente care vezi la alti, poti sa vb despre ce-ti place tie si ei, ce ai vrea sa faci vara, unde in lume ai fost tu si sa o intrebi si pe ea. Sper sa te ajute.Eu cu prietena mea incepen sa vorbim despre lucriri de mai sus si ajungem la altele si tot asa. Poti vb si de profesori, care iti plac care nu.