| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor am si eu nevoie de o parare.Deci o sa zic aici mai complex dar DAU FUNDA, am 19 ani si pana acum nu am avut o relatie, doar vreo 2 prietenii sa zic asa. Chestia e ca nici nu m-am axat sa imi fac una, deoarece am m-am axat pe sport, sa intru la o facultate buna etc... Acuma eu am un grup de prieteni ok, adica destul de "maricel" dar din acel grup nu pot sa ma combin cu nici-o fata adica nici nu am incercat deoarece ar fi akward in caz ca primesc reject. Asa ca mi-am facut cont pe tinder, am primit niste match-uri dar din toate doar cu o fata am avut asa mai multe in comun si am continuat conversatia pana pe insta. Asta a fost acum 2 sapt.In prima zi, cand am facut match, a fost mai greu pentru mine sa psihic sa nu o dau in bara deoarece de la inceputul conversatiei am vazut ca avem chestii in comun si nu am vrut sa o dau in bara si majoritatea subiectelor de discutie le-am inceput eu si asa m-am demoralizat putin si am crezut ca nu o intereseaza, dar seara pe la 12 imi scrie ce faci? dorim etc si noapte buna. Ma rog ideea e ca urm zi ne-am dat add pe insta tot asa schimb de informatii, primele 3-4 zile ne-am cunoscut asa putin sa vedem ce ii place celuilalt si dupa am inceput cu chestii mai personale, ea mi-a spus cateva secrete etc... Acuma faza e urmatoarea fata e la facultate in Brasov unde stau eu, dar acum se afla la sora ei in constanta si se intoarce in Brasov peste 2 saptamani. Faza e ca din toata conversatia aia, nu a dat de inteles ca ar vrea sa iesim la un date daca ne vedem, bine cei drept nici eu nu am intrebat sau dat de inteles dar a fost o faza in care ea imi dadea de inteles ca ar vrea la munte si nu are cu cine. Acuma intrebarea mea este, credeti ca sunt un fraier si de fapt ea ma considera un prieten si atat si am prins eu sentimente aiurea? Adica daca ne-am intalnit pe tinder, ma gandesc ca si ea era in cautare de relatie si pe langa asta am vorbit mai multe chestii si vorbim zilnic..Eu intr-adevar pana sa o cunosc pe tinder n-am mai auzit de ea, insa avem destui prieteni in comun, asadar nu pot spune ca e o fata complet random. Pls niste pareri ce credeti am sansa la un date? dau funda pentru cine citeste tot romanul asta, probabil cel mai lung mesaj din viata mea

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Nu ești un fraier deoarece la prima incercare cu fetele.Pai daca ai zis că ați conversat destul de mult însemna că te potrivești bine cu ea.Mai ales că și ea ți-a dat mesaj înseamnă că este interesată după tine.
Eu zic că ar trebui sa ii propui sa vă întâlniți la un date în Brașov.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba fata aia, nu pe noi!
Nu te astepta sa-ti raspunda la ceea ce ai tu in capusor, ca nu se va intampla asta, niciodata. Posibil chiar sa o pierzi daca nu-i arati clar si direct ca o placi, esti interesat de ea si ca vrei sa o intalnesti si sa va cunaosteti in viata reala.

Daca maine intalneste altul pe tinder care ii face complimente si ii cere sa o intalneasca, ca sa se cunoasca, cu siguranta il va accepta pe acela, fiindca fetele sunt satule de flirt ieftin si barbati acre nu stiu ce vor.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De ce ai fii fraier? Pune și continua conversația, inițiază tu subiecte, va cunoașteți și mai bine și când se întoarce în Bv o întrebi dacă vrea sa iasă cu tine. Simplu.
Și dacă e și nu iese Brașovul e mare și fete sunt, trebuie doar sa ai încredere în tine și sa mergi sa le abordezi ca femeile nu îs șerpi cu clopoței. Vor sa fie băgate în seama de nici nu ai idee.
Uite gândește-te asa... Vezi o fata care îți place. CE AI DE PIERDUT DACĂ O ABORDEZI? Maxim un refuz ( capul sus soldat, toți am trecut prin asta, nu toată lumea o sa te placa ), dar CE POTI CASTIGA DACA O ABORDEZJ? Răspunsul este : Totul. Poate ala e sufletul tău pereche și tu treci pe lângă el. Poate aia e o viitoare relație sau poate sa fie femeia lângă care o sa îți petreci restul vieții... sau poate sa nu fie nimic laughing
Nu ai cum sa câștigi la LOTO dacă nu joci. Și aici gândește-te ca "biletele" sunt gratiswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-nu ma injurati pentru greselile gramaticale, am scris in graba

| Danny28 a răspuns:

Stai frate liniștit că fetele au cont pe Tinder pentru a-și promova mizeriile de conturi de Instagram.

| OmBanal33 a răspuns:

Mi se pare normal sa te concentrezi mai intai pe tine inainte sa intalnesti pe cineva. Daca va intelegeti bine de ce nu?
Incercarea moarte n-are happy