| VariantaVerde a întrebat:

FUNDA.Am si eu o intrebare...Care stie ce proteine sunt bune pentru sala? adica pentru cresterea masei musculare? dar la un pret nu foate piperat. Scz de categorie da e cea mai vizitata.

3 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Nu as consuma niciodata ce a aratat siteul asta. Nu sunt bune pentru ormaginsmul uman, poate ar fi mai bine sa ceri parerea unui doctor sa-ti dea niste sfaturi.

| VariantaVerde explică (pentru Karisma):

Pai ori siteul asta ori din alta parte nu sunt tot aceleasi substante?thinking

| push2gl a răspuns:

Vezi aici
http://www.redis.ro/
vot si funda daca te ajuta si vrei