| iubi_duby75 a întrebat:

Funda! Baietii vorbesc despre fetele care le vad pe strada; la scoala si pe care nu le cunosc? daca da. in ce fel? daca un baiat e indragostit de o fata pana peste cap le spune prietenilor [baietilor] ce simte? sau nu le spun sa nu zica aia ca e un fatalau sau ce stiu eu?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Deci. nu prea am inteles eu intrebarile. ori sunt eu mai varza la capitolul asta?!

daca vad o fata ca arata bine sau pur si simplu e draguta de fel.( nu neaparat sa arate bine) mie imi palc fetele simple, incep sa ma uit la ea mai atent.
ce as putea face? o descriu la altii sau la colegul cu care sunt lg mine.

de ex te vad pe tine(dac esti fata) pe strada si imi placi oarecum
ii spun colegului meu.:
"bay. e draguta fata din fata noastra nu? daca ma aude se va intoarce cu fata la noi simtindu'se ca e vorba de ea si asa intri in vorba cu ea.

daca e la scoala. de fapt le ocolesc pentru canu prea am ce alege. sunt prea fitoase si cand le vad asa.
mai peromaneste."mi se rupe" scuze expresia fetelor.
daca imi place de ea vazand'o mai des. intru cu ea in vorba. de ce nu?!
poate si ea ar vrea asta.
de multe ori cand o fata se uita la un baiat mai atenta zice ceva de genu "ce mai astepti?! vino la mine"
nu cred ca ma insel.
deci in concluzie. sunt 2 tipuri de baieti.
genu 1 - mama! ce fund are asta,, ar merge o tura.
genu 2 - e draguta fata nu? pare tare simpatica
sper ca ai inteles ideea.

2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Deci, daca un baiat e indragostit de tine, le zice prietenilor, dar in nici un caz rudelor. Poti afla daca e indragostit de tine in felul urmator:

1) Pune un coleg/prieten sa-l intrebe
2) Pune o fata / colega sa-l ia la intrebari
[ iti garantez ca: cu fata nu va merge asa ca incearca 1) varianta ]

| 4you a răspuns:

Da vorbesc! isi cer sfaturi! mai pun cate un prieten sa o mai urmareasca si chestii din asteawinking