| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda buna plac un baiat si era sictirit si mai mereu suparat dar acum de un timp de cand stau mai mult cu el imi zambeste ma face sa rad se comporta ffff frumos cu mine isi pune capul pe umarul meu si uneori vine la mine fericit si parca vrea sa ma imbratiseze dar parca isi da seama de cv si sfarses-te punandu-si mainele pe umerii mei ...ma place? cum sa-i zic ca su eu il plc sunt mai timida

Răspuns Câştigător
| bolfunea89 a răspuns:

Sigur ca te palce,nu vezi ca ai un efect aparte asupra lui,daca face astfel de gesturi. Poate cind ajunge la faza cu imbratisatul,se rusineaza si el.e la fel de timid ca si tine. poti sa mai astepti un timp sa vezi cum evolueaza lucrurile,si daca merge spre bine,poti sa-i spui intr-o zi cind veti sta de vorba, ca-ti place de el, si la sigur ca si el te place! sa vezi ca toate se vor aranja la locul lor! Bafta!