| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda buna am inceput sa plac un baiat si nu stiu daca si el adica se comporta foarte frumos cu mine uneori vine la mine si schiteaza ca vrea sa ma imbratiseaze dar sfarseste punandu-mi doar mainele pe umeri uneori se preface ca ii e somn si se intinde alteori cand stau si citesc vn si isi pune capul pe umarul meu si lucruri din astea e un baiat mai indiferent, sictirit si arata bine eu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Cerd ca ar trebui sa vb cu el de baieti sa vezi ce reactie are dupa aceasta reactie sigur iti vei da seama daca te place sau nu. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| WooLove a răspuns:

Cum ai scris asa si vorbesti cu el?