| ThePowerlifter a întrebat:

Am sa va povestesc urmatoarea intamplare:
-Eram langa banca si colegii mei vorbeau despre testul la chimie pe care l-au dat. Dintr-o data vine o fata din clasa mea pe care o cunosteam desigur, se aseaza pe banca, se uita la mine dupa care pune capul pe umarul meu, sta vreo 5 secunde dupa care intra profa in clasa.Eu in restul timpului ma intelegeam bine cu ea, stau langa ea in laborator la info, imi zambeste,rade, ma intreaba diferite lucruri despre scoala si de obicei se baga in subiect unde sunt eu.Mai face de exemplu complimente cand sunt cu un alt baiat langa mine.("Sunteti de treaba").Sau in aceeasi zi cand si-a pus capul pe umarul meu, cand plecam de la scoala trece pe langa mine si cand ii spun "pa", imi raspunde asa prelungit si frumos "paaa".
Ce parere aveti? Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Sunt sanse se te placa, sunt sanse sa vrea doar sa se joace, asteapta sa vezi ce va face in urmatorul timp si daca vrea ceva serios happy

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nuuuu! Are o atractie elctro-magnetica. Ce pui intrebari puierile? Normal ca te place! Numai ca nu-ti spune: hai in brate la mine. Chiar atat de greu va este voua tinerilor sa pricepeti ceva evident?

Răspuns utilizator avertizat