| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda buna am inceput sa plac un baiat si nu stiu daca si el adica se comporta foarte frumos cu mine uneori vine la mine si schiteaza ca vrea sa ma imbratiseaze dar sfarseste punandu-mi doar mainele pe umeri uneori se preface ca ii e somn si se intinde alteori cand stau si citesc vn si isi pune capul pe umarul meu si lucruri din astea e un baiat mai indiferent, sictirit si arata bine eu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cred ca ii place de tine! Ma enerveaza chestiile astea cu somnu si alte prostii.Sa iti spuna in fata happy

2 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Spui ca e "indiferent"... eu cred ca de fapt asa se comporta si cu alte fete, nu am dreptate? as spune sa nu prea il bagi in seama. el te considera acum doar ca o fata cu care se poate juca acum doar asa de plictiseala. deci spun sa nu te implici intr-o asemenea relatie. dar oricum faci cum vrei... e decizia ta happy eu doar te-am sfatuit, bft :*

| watzzup a răspuns:

Mdaap... deci categoric te place si uh il placi dc nu-i zici cal placi si sa-ti spuna sincer dac te place si dac zice ca da intreaba-l dc sa purtat asa de copilaros
eu nici n-am prietena si stiu chesti din astea big grin
nici n-am nevoie am doar 10 ani tongue