| showtine a întrebat:

[FUNDA] Buna TPU! Am fost in relatie cu o fata 3 luni dar ne-am despartit din caza ca ea ma cam ignora ceea ce mie nu mi s-a parut OK...
Acum 1 zi am avut banchetul si m-am distrat super cu ea, si ea s-a simtit la fel, iar cea mai buna prietena mi-a spus sa o sarut deoarece zicea ca ea (fosta) isi doreste asa, dar eu n-am sarutat-o...
Si in prezent inca imi place de ea, si mi-ar fi placut sa o sarut, dar nu eram convins ca nu s-ar fi suparat pe mine (deoarece ne intelegem bine ca prieteni )
Credeti ca s-ar fi suparat daca as fi sarutat-o?

Răspuns Câştigător
| Iridescent a răspuns:

Nu avem de unde sa stim.Ar fi trebuit insa sa o saruti, nu ai ce sa pierzi, nu? La petreceri este un moment oportun. Tine minte, exista sanse de succes si sanse de esuare, daca nu incerci cu siguranta nu castigi nimic, daca incerci este posibil sa ai succes.Bafta.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca si cu Parca se plimbau c-o barca...asa esti tu acum!
Ai avut o sansa,n-ai profitat de ea, ai pierdut-o, inapoi nu se mai intoarce.
Fii mai realist si macar provoaca o sansa noua, in care sa actionezi hotarat, acum degeaba ne intrebi!

| mafka a răspuns:

Mai putina vorba, mai multe fapte big grinsucces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...dar nici acum nu e tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde să ştim noi ce e în mintea ei?
Oameni buni şi pe site-ul ăsta lumea vă poate ajuta într-o mică măsură, dar nu poate ghici în globuri de cristal.
Dacă tot ai remuşcări acum, de ce n-ai sărutat-o când ai avut ocazia? Cel puţin ştiai una şi bună, se supăra sau nu.
Vrei să afli dacă s-ar fi supărat? Sărut-o cu prima ocazie şi vezi cum reacţionează, aşa ar fi reacţionat şi la banchet.

| Iridescent a răspuns:

He he, trebuia sa risti, acum o sa te tot gandesti ce ar fi fost daca o sarutai.Nu-i nimic, creeaza-ti sau asteapta o alta ocazie.

| showtine explică:

Pai nu mai am alte ocazii cand sa o sarut, deoarece nu mergem la acelasi liceu... iar la scoala nu prea am sansa... Deci ce as putea face? straight face