| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti intre prietenia intre un baiat si o fata? Fosta mea e foarte apropiata de prietenu ei de cand ne-am despartit, ies impreuna in oras, doar ei, comentari pe la fiecare poza cu inimioare si toti draci, vorbesc non stop amandoi, nu stiu care da mesaje primul. Erau prietebi si cand eram impreun dar nu chiar asa apropiatoi. Mentionez ca sunt si colegi de clasa sieu sunt prieten si cu el, vorbim cand si cand eu cu e, dar ea e prieten cu el de inainte sa ijcep eu.Au un compprtament mai diferit, de parca nu ar fi doar prieteni, si nu is singuru care observa asta. Mi-am pus intrebarea ca el o vede mai mult decat o prietena de cateva luni, pentru ca il vedeam schimbat pe el. Incerca sa petreaca cat mai mult timp cu ea, unde se ducea ea, hop si el. A fost o perioada de nu au vorbit, el punea poze de parca suferea si in timpul asta, eu "m-am reimpacat cu ea" dupa cateva luni de la despartire. Ieseam impreuna din nou, simteam cw inca ma iubeste ca o vedeam ca ceda si ma lasa sa o sarut sa o iau in brate. Mentionez ca am fost 2 ani impreuna. Si mi s-a parut ciudat ca cum w venit el, ca a fost plecat, cum a venit el si au inceput din nou sa vorbeasca, cum totu s-a schimbat, desi ea mereu zicea ca noi nu o sa ne mai impacwm, lucrurile evoluau spre bine, iar apoi cand a venit el, cum parca s-a trezit ea sa isi aminteasca ca a zis ca nu ne mai impacam. Am vorbit din nou 2 luni, apoi cum am zis, cum a venit el, gatw, si mi s-a parut ciudat sq fie doar coincidenta. Si m-am gandit ca el poate w influentat-o, ca poate i-aczis ca de ce mai vorbeste cu mine ca a zis ca nu se mai impaca si etc, dar acum nu stiu ce sa mai cred, ca mie unu mi se par foarte apropiati. Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred in prietenia intre un baiat si o fata,cunosc ca exista asa ceva prin propie experienta si din experienta altora,dar prietenia aia nu inseamna a fi catelusul unei fete, totul are o limita, nu ma implic emotional, pastram distanta, dar ramanem prieteni https://www.youtube.com/watch?v=3qTpikRVNgs

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Friendzone

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Nu chiar, acolo ajung doar catelusi

| Violleta2022 a răspuns:

Prietenia dintre un baiat si o fata, va duce intotdeauna la sex!

| Hammurabi a răspuns:

Dacă e fosta, de ce-ți mai pasă?
Nu-ți mai pierde timpul aiurea, mergi înainte și vezi-ți de viața ta.
Doar nu e singura fată din lume.

| Lioana a răspuns:

Intre prietenie si dragoste este sau un pas sau o prapastie.

| ovidiu123432 a răspuns:

Din prietenia dintre un barbat si o femeie, mereu va fi unul dintre ei care il va place pe celalalt, sau aproape mereu.