| Yousosweet a întrebat:

Funda! Ce poate sa insemne daca un baiat mereu cand ma vede prin oras si eu sunt cu mai multe fete, se uita insistent dar doar la mine? O data cand eram in spatele lui la o trecere de pietoni era cu niste baieti se tot intorcea sa se uite la mine, ba chiar la un moment dat s-a intors cu totul, si in timp ce mai vorbea cu ei, se mai uita la mine. big grinDD

Răspuns Câştigător
| Crank19 a răspuns:

Poate e indragostit baiatul, sti este o chestie si se numeste "dragoste la prima vedere" si nu trebuie neaparat sa fie reciproca... poate ca baiatul s-a intragostit de tine, in orice caz cand un baiat se uita dupa tine pana treci de el nu poate sa insemne decat o chestie TE PLACE!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se uita neaparat la tine dar fiind langa trecerea de pietoni se uita sa nu treaca cumva pe rosu.

| Zatharra a răspuns:

Poate te place!

| mickidutza a răspuns:

Te place, da-te si tu pe langa el sau fa ce face si el adica sa te uiti dupa el k sigur va iesi ceva bine. succes.

| oOoBrBoOo a răspuns:

100% te place de aia nusi poate lua ochi de la tine.