| Yousosweet a întrebat:

Funda! Ce poate sa insemne daca un baiat mereu cand ma vede prin oras si eu sunt cu mai multe fete, se uita insistent dar doar la mine? O data cand eram in spatele lui la o trecere de pietoni era cu niste baieti se tot intorcea sa se uite la mine, ba chiar la un moment dat s-a intors cu totul, si in timp ce mai vorbea cu ei, se mai uita la mine. happy

Răspuns Câştigător
| TheBlackEmo a răspuns:

Hei sigur îi place de tine,du-te si vorbeste cu el, eu sunt baiat si stiu cum e sa îti placa de o fata, daca si tie îti place de el du-te si vorbiti, poate te va saruta, poate o sa fiti iubiti! Încearca!

7 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

God,ai pus intrebarea asta de 10000 de ori.

| Alrawan a răspuns:

Poate îi place de tine happy Vorbeşte cu el, dacă şi ţie îţi place, poate poate iese ceva smug

| stef112 a răspuns:

Inseamna ca te place. lol!laughing

| HDSeer a răspuns:

Deci esti o comoara e care el o savureaza cu ochii.Ii placi.Dar la moment esti o atractie pentru el, stii deece?
Pentruca esti frumoasa, pentru el, si reprezinti o enigma o taina care il captiveaza.In plus posibil sa ai un fund sexy big grin
funda? laughing)))))

| Yousosweet explică (pentru HDSeer):

Nici nu imi vedea fundullaughing am spus ca eu eram in spatele lui, deci el era in fata mealaughing

| HDSeer a răspuns (pentru Yousosweet):

Te place!
tonguePPPPPP

| maly00 a răspuns:

Cine stie... Poate te place happy [mai mult ca sigur]