| Yousosweet a întrebat:

Funda! Ce poate sa insemne daca un baiat mereu cand ma vede prin oras si eu sunt cu mai multe fete, se uita insistent dar doar la mine? O data cand eram in spatele lui la o trecere de pietoni era cu niste baieti se tot intorcea sa se uite la mine, ba chiar la un moment dat s-a intors cu totul, si in timp ce mai vorbea cu ei, se mai uita la mine. big grin

Răspuns Câştigător
| ILikeSummer a răspuns:

laughing Mda..asa mi s-a intamplat si mie. Cred ca ar fi ceva.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Vrea sa ti'o traga

| andreeagabriela95 a răspuns:

Cred ca te placebatting eyelashes.